Recenzja: Deivos – Gospel Of Maggots

Deivos - Gospel Of MaggotsDEIVOS

Gospel Of Maggots (2010)

Polska, Unique Leader, Death Metal

Mimo, że Deivos jest na scenie już około 13 lat to do tej pory skrzętnie uchodził mojej uwadze. W każdym razie, na moim biurku wylądowały dwa pełne materiały hordy z Lublina i chwilę potem poczęły jeździć mi po głowie niczym młot po betonie. Furia i kaos to dwa główne elementy składowe tego wydawnictwa. Na szczęście produkcja stojąc na wysokim poziomie, pozwala nam tą furię ogarnąć umysłem w mniejszym lub większym stopniu. Tempo “Gospel Of Maggots” do wolnych nie należy i tak też się utrzymuje przez całe 32 minuty. Jeśli chwilowo zwalnia to sieje spustoszenie ze zdwojoną siłą. Siłą walca numer 6 chłopaki wyciskają cytryny. Pozostaje jeno mokra plama.

Żeby nie było nudno jest motorycznie i rytmicznie. Jest sonicznie i technicznie. “Gospel Of Maggots” potrafi urwać łeb nie tylko maniakom brutal death ale i fanom nieco bardziej technicznych zagrywek. Do takich przykładów należy zaliczyć blasty w przerwie od rwania na oślep, poprzetykane tu i tam nagłymi zatrzymaniami i ultra-szybkimi zabawami na tremolo czy solówkami w formie błyskawicznego wytrysku. Można uwierzyć iż to piekło rozwiera swój zad przed słuchaczem. Deivos nie bierze jeńców gdyż ich wrodzona bezkompromisowość łamie każdy delikatny gnat. Mimo wielu nachalnych momentów, materiał przypadł mi do gustu. Dzięki wybornej produkcji, mogę zagłębić się w każdy najmniejszy szczegół a ładna i klimatyczna oprawa materiału dodaje swoje 3 grosze do komfortowego odbioru tego rozkurwiacza szczelin międzypośladowych. Polecam!

Lista utworów: Onward to Nothing; Psychopathological Compulsion; Trial of Blood; Gospel of Maggots; Ascendancy Through Obliteration; Burning The Falsehood

8.5/10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *