Witam!

Mój powrót jest z grubsza bez trybu. Sam się nie spodziewałem i nadal nie wiem czy jest on permanentny. Wynika z chwilowej potrzeby więc ciężko stwierdzić. Tym bardziej zakładam brak jakiejkolwiek regularności. Nie będzie żadnych niusów więc proszę takowych nie wysyłać. Każdy wie gdzie ich szukać. Mogą pojawić się informacje koncertowe gdyż zdarza/ło mi się co nieco fotografować (svartheim.org) dla Musick Magazine. Nowe rzeczy będą pojawiać się nieregularnie i wedle uznania. Raczej takie, które wzbudziły większe emocje bo na inne szkoda życia. Mam jakiś pomysł rozszerzenia działalności ale zobaczymy co czas przyniesie. Na razie zostają same recenzje. Poziom wywiadów ze względu na sposób ich przeprowadzania był podły więc wyleciały i nie wrócą.

Z ciekawostek, postanowiłem zmienić skalę ocen na szkolną (1-6) gdyż jest mniej złożona i nie będę się musiał zastanawiać jak zasadnicza różnica jest pomiędzy 6 a 7 w skali do dziesięciu.

Na tą chwilę stare recenzje są aktualizowane na nowy układ szablonu a że jest ich ponad 400 to chwilę to potrwa. Jest to robione według kolejności od najnowszych.

Wszystko co poniżej tego wpisu, jest stare i pewnie poniekąd żenujące ale co zrobić. Wszystko co powyżej jest nowe i prezentuje równie niski poziom, zatem zapraszam i pozdrawiam z zaświatów.

Rimmon / Warheim.org