Nowy numer Musick Magazine – 4/2014

musick_1404Grudzień za grudniem – Nihil, charyzmatyczny lider ojców chrzestnych nekro-folku, katowickiej Furii, zdobi okładkę najnowszego numeru Musick Magazine. Obok długiej (!) rozmowy z Furią, głównym tematem nowego numeru jest szwedzka grupa At The Gates, której nowa płyta zdominowała podsumowania mijającego roku we wszystkich szanujących się branżowych mediach na świecie. Polecamy również świetną rozmowę Tomasza Krajewskiego z Romanem Kostrzewskim, w której lider K&R mówi jak było i jak jest w „kaciorskim” obozie.

Wisienką na torcie bieżącego numeru jest duży i wnikliwy wywiad z Godflesh. Ponadto Gary Holt w rozbrajający sposób przyznaje, że Exodus gra „Barbecue Goat Metal”, Meshuggah przekonują, że nie silą się na ekscentryzm, a Robb Flynn cieszy się jak nastolatek z nowej płyty Machine Head.

Rozmawiamy również z: Mysticum, Primordial, Khold, Cavalera Conspiracy, Rome, Devinem Townsendem, Bloodbath, Necrophagią, kultowym Sadistic Intent, Diocletian, Soulburn, Electric Wizard. Z kolei w „polskim kotle” mieszają: Decapitated, Witchmaster, Doombringer, Eerie, Abusiveness, Thaw, Bisclaveret, Vesania i Calm Hatchery.

Tryłkołak dokłada do tak bogatego menu tego numeru kolejne części autorskich rubryk: „Pod pręgierzem decybeli” oraz „Ekstremalne zmyśli”, a całość uzupełniają: nowy odcinek „Na południe od nieba” oraz kilkadziesiąt recenzji i relacje z koncertów.

Nr 4/2014 (9) Musick Magazine jest już dostępny w naszym sklepie internetowym www.musickmagazine.8merch.com, na aukcji w serwisie Allegro oraz w salonach Empik w całym kraju.

the best of


video


facebook

menu