Entombed AD oraz Grave w Polsce na jesieni!

Knock Out Productions, PW Events oraz B-90 z dumą prezentują trzy koncerty dwóch death-metalowych legend ze Szwecji: Entombed AD oraz Grave ! Imprezy te odbędą się 17,18,19 października. Odpowiednio: Kraków (Fabryka), Poznań (Eskulap), Gdańsk (B-90). Jesień 2014 zapowiada się niesamowicie dla każdego fana metalowego grania: Morbid Angel, Cannibal Corpse, In Flames, Aborted z Exhumed i Origin, Behemoth, Vader, a teraz jeszcze Entombed z Grave. Zapraszamy!

entombed-2014Zagrają:
ENTOMBED AD (Szwecja) death metal, death’n’roll:
GRAVE (Szwecja) death metal
+
support

Kiedy: 17.10.2014
Gdzie: Kraków @ Fabryka, Zabłocie 23

Kiedy: 18.10.2014
Gdzie: : Poznań @ Eskulap, ul. Przybyszewskiego 39

Kiedy: 19.10.2014
Gdzie: Gdańsk @ b-90, ul. Stocznia Gdańska hala 90B

Ceny biletów w Krakowie:
70 zł przedsprzedaż,
80 zł w dniu koncertu

Ceny biletów w Gdańsku:
65 zł przedsprzedaż,
75 zł w dniu koncertu

Ceny biletów w Poznaniu:
65 zł przedsprzedaż do 31.07
75 zł przedsprzedaż do 1.08
85 zł w dniu koncertu

ENTOMBED AD (Szwecja) death metal, death’n’roll:

Dwie wielkie legendy szwedzkiego i światowego death metalu na jednym koncercie! Rzeczywistością staje się mokry sen niejednego fana takiego grania. Na szczęście skończyła się już opera mydlana z Entombed w roli głównej, dotycząca zmian w składzie i prawa do nazwy. Niezniszczalny wariat Lars-Goran Petrov postanowił zakończyć kłótnie z Alexem Hellidem, zebrał pod swoimi skrzydłami kumpli z ostatniego wcielenia legendy (Olle Dahlstedt – perkusja, Nico Elgstrand – gitara, Victor Brandt – gitara basowa), wybrał dla swojej wersji zespołu szyld Entombed AD i zabrał się do pracy, czyli bookowania i grania koncertów. „Nic nas nie powstrzyma od grania muzyki, jeżdżenia w trasy i headbangingu” – mówił w jednym z wywiadów Petrov. Prawdziwy, wielki maniak death metalu. Oryginalny growling jednej z największych legend death metalu z pewnością uraczy nas na koncercie klasykami z „Left Hand Path” i „Wolverine Blues”, które przeplatać będzie numerami choćby z niemiłosiernie odwlekanej płyty „Back To The Front” (okładka autorstwa naszego rodaka Zbyszka Bielaka). Jako, że L-G jest absolutnym wariatem, czującym się na scenie jak w swoim pokoju, możemy być pewni, że koncert będzie niezapomniany. Bez względu na to, co podziało się w Entombed na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy.

http://www.entombed.org/
https://www.facebook.com/TheEntombed

GRAVE (Szwecja) death metal:

Jedni z pionierów szwedzkiego death metalu, należący do aktywnie kształtujących rodzącą się w drugiej połowie lat 80. XX wieku scenę, którą parę lat później zachwycił się cały świat. Może nigdy nie zaszli tak wysoko jak koledzy z Entombed, ale zawsze cieszyli się (i cieszą!) zasłużonym szacunkiem za wierność zasadom, wytrwałe podążanie deathmetalową ścieżką, którą przecież wcale nie jest łatwo kroczyć. Przewodnik jest od początku ten sam – oddany bezgranicznie śmierć metalowi Ola Lindgren. To w jego głowie zrodziły się perły death metalu, jak „Into The Grave”, „You’ll Never See…”, czy „Soulless”, dziś stanowiące gatunkowy kanon i wzór do naśladowania dla młodych pasjonatów śmierć metalu, jak i wspaniały powrotny „Back From The Grave”, czy inne „grobowe” smakowitości z XXI wieku, choćby „As Rapture Comes” albo „Endless Procession Of Souls”, którą Grave wciąż promuje i promować będzie na wspólnym gigu z Entombed AD. Spodziewajcie się genialnie podanego „the best of…” utworów wspaniałego zespołu zrodzonego blisko 30 lat temu na niewielkiej wysepce Gotlandia. Porcji najwspanialszej próby klasycznego, szwedzkiego death metalu.

http://www.grave.se/index2.htm
https://www.facebook.com/GraveOfficial

Bilety dostępne:

Kraków:
Sklep Metal Shop, Długa 17a
Stoisko firmy TAKT w GALERII KAZIMIERZ, Podgórska 34
Stoisko firmy TAKT w GALERII KRAKOWSKIEJ, Pawia 5
Katowice:
Sklep Muzyczny All, ul. Adama Mickiewicza 14

Trójmiasto:
Cafe Absynthie, Świętego Ducha 2, Gdańsk
Stacja de Luxe, ul. Grunwaldzka 22,Gdańsk
SPATiF w Sopocie, Boh. Monte Cassino 52, Sopot
Śródmieście w Gdyni, ul. Mściwoja 9, Gdynia

Poznań:
CIM, ul. Ratajczaka 44
Rock Long Luck, ul. Półwiejska 20
Carton Shop, ul. Ogrodowa 20
Bilety kolekcjonerskie dostępne także na:
www.tickets.soundrive.pl
pwevents.pl

Oraz:
TicketPro, E-Bilet, Biletin, Eventim

Zaprasza Knock Out Productions.
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out

Tagi: ,
the best of


video


facebook

menu