Sadistic Games Vol. 8 – Solefald + In Vain

Sadistic Games Vol. 8 - Solefald + In VainPrzypominamy, że z końcem czerwca norweskie grupy Solefald oraz In Vain zagrają dwa koncerty w Polsce w ramach edycjiSadistic Games Vol. 8. Pierwszy koncert odbędzie się 29.06 w krakowskim Klubie Rotunda, natomiast drugi 30.06 w warszawskiej Progresji. Na obu koncertach nie zabraknie również polskich akcentów: Non Opus DeiStrommoussheld,Mind Affliction oraz Inverted Mind.

Dodatkowo na warszawskim koncercie pojawi się gość specjalny, zespół Mord’A’Stigmata, który niedawno wzbudził poruszenie fantastycznym występem w ramach Sadistic Festival.

– MORD’A’STIGMATA – Shattered Vertebrae of Zodiac / Pregressed (Live at Sadistic Festival)

http://www.youtube.com/watch?v=sxGgUC0eEQU

Dla fanów Solefald oraz In Vain przygotowaliśmy dodatkową niespodziankę. Na obu koncertach będzie możliwość spotkania się z członkami obu zespołów w celu uzyskania autografu, pamiątkowego zdjęcia, etc. Osoby, które zakupią bilet do końca kwietnia poprzez http://www.kdr.8merch.com/ będą miały pierwszeństwo spotkania albowiem na spotkanie przewidziane jest tylko 45min,  stąd decyduje kolejność kupna biletów.  Po zakupie biletu należy wysłać mail na adres events@kdrprods.pl w celu rezerwacji kolejki.

Przypominamy również, że w Warszawie jest limit osób, dlatego zainteresowanych zachęcamy do jak najszybszego zakupu biletów.

Bilety:
Przedsprzedaż: 80/90 PLN poprzez:
http://www.kdr.8merch.com/
http://www.kdrprods.pl/

Tagi: ,
the best of


video


facebook

menu