Sesja nagraniowa Thy Disease dobiegła końca + trasa

thy-disease

Informujemy, że prace nad następcą Anshur-Za – płytą ‚Costumes of Technocracy‚ zostały ukończone! Wszystkie ślady zostały zarejestrowane w podkrakowskim studiu Creative Music – natomiast mix i mastering został zrobiony pod okiem Tomasza Zalewskiego ze studia ZED. Na płycie znajdzie się 10 utworów autorskich, autorem większości tekstów jest Tim Zambra. Naszym gościem na CD jest były wokalista Thy Disease – Psycho, który wykonał z Syriusem jeden z kawałków. Jako ciekawostka – w inynym utworze nie użyto żadnych gitar, a gościnnie pojawi się w nim Adrian COVAN Kowanek!

W lutym światło dzienne ujrzy raport z sesji nagraniowej, który wprowadzi Was w zapowiadane dzieło. Płyta zabrzmi ciężko, ale i progresywnie z potężnym ładunkiem brzmień elektronicznych, a tekstowo pogrąży się w mrokach dalekiej przyszłości. Data premiery jest wyznaczona na wiosnę, konkretny termin zostanie podany w najbliższych dniach!

Przypominamy, że już kolejna trasa Thy Disease – Frozen Plague Tour 2013 już wystartowała! Będziecie mogli na niej usłyszeć przedpremierowo kilka numerów z nadchodzącej płyty. Na wiosnę zagramy też pierwsze koncerty za granicą, a pod koniec marca ogłosimy kolejne daty! Poniżej rozpiska najbliższych koncertów:

08.02.13 CHORZÓW / „Leśniczówka”
09.02.13 RACIBÓRZ / „Atmosfear Pub”
22.02.13 CZĘSTOCHOWA / „Galeria From Poland”
23.02.13 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / „Spirala”
24.02.13 RADOM / „Katakumby”
01.03.13 SKARŻYSKO KAMIENNA / „Semafor”
02.03.13 BUSKO ZDRÓJ / „BSCK”
08.03.13 ŁÓDŹ / „Luka”
09.03.13 KIELCE / „Woor”

Więcej informacji na  www.facebook.com/thydisease

Tagi:
the best of


video


facebook

menu