Split Empheris (Polska) / Beast Petrify (Singapur)

Niech nikogo nie zdziwi cena tego splitu. Po raz pierwszy na jednym krążku spotkały się dwa zespoły z zupełnie innych rubieży geograficzno- kulturalnych, co zaowocowało współpracą z pewną organizacją, która dofinansowała cały ten projekt, a której nazwy nie możemy w tej chwili ujawnić. Możemy jedynie oświadczyć, iż Wielcy Przedwieczni wciąż mają swoich przedstawicieli na Ziemi, którzy uważnie obserwują i słyszą wszystko, co ich dotyczy. Ostrzegamy – Ta produkcja może zawierać niebezpieczne wibracje, za które wydawcy nie odpowiadają.

Już w przyszłym tygodniu będzie dostępny  split EMPHERIS (Poland) vs. BEAST PETRIFY (Singapore) – Petrified Through Aeons in the Light of Providence(split CD’ 2012)

Na podgrzanie atmosfery przed premierą tego krążka, powiemy tylko, że na tej płycie znajdzie się między innymi rewelacyjna wersja numeru „Home of Once Brave” zespołu, którego nazwy chyba również nie trzeba nikomu przedstawiać?! Całość szeroko polecana fanom takich kapel jak BATHORY, VENOM, SODOM, KREATOR, CELTIC FROST, HELLHAMMER, MERCYFUL FATE i im podobnych kapel…

Całość będzie zrobiona w kooperacji z MEDIAPARK PICTURES!

Premiera: MAJ 2012! Płyta w przedsprzedaży – tylko 10 PLN.

Tagi:




the best of


video


facebook

menu