Alchemicy w Krakowie

AlchemicyJuż w czwartek, 29 marca w krakowskim klubie Alchemia odbędzie się niecodzienny koncert, będący zderzeniem trzech różnych spojrzeń na ekstremalne, ale wyrafinowane oblicze metalu. Trzy niesamowite zespoły jednego wieczoru. Kto nie przyjdzie, ten przegrał życie.

Wystąpią:

Ketha (alternative metal)
Drugi album grupy Ketha, „2nd sight” to psychodeliczny trip, ultraciężkie gitary, zaawansowana polirytmia i nieziemska intensywność, kwalifikujące ten materiał do czołówki najlepszych okołometalowych płyt ostatnich lat. Od czasów nieodżałowanego Kobonga nikt tak nie grał.
http://www.myspace.com/kethamusic

Panda Horizon (experimental/prog rock)
Prog-rockowy eksperyment rodem z Krakowa. Styl muzyczny zespołu jest trudny do zdefiniowania: łączą w swojej muzyce skomplikowane riffy, nieparzyste metra, długie formy kompozycyjne ale zarazem rockową energię, improwizację i groove. Inspiracje czerpią nie tylko z legend art-rocka takich jak King Crimson, Yes czy The Mars Volta – chętnie zwracają głowy ku mocnemu Fall Of Troy czy reggae’owemu RX Bandits. Słychać wpływ funku, latynoskich brzmień czy jazz-fusion.

http://www.myspace.com/pandahorizon

The Gentle Art Of Cooking People (noise/post rock)
Krakowski zespół grający muzykę psychodeliczną dla dzieci. Założony w 2006, niczego nie osiągnął.
http://www.myspace.com/cookingpeople

Szczegóły:
29 marca 2012
Klub ALCHEMIA
ul. Estery 5, Kraków
Start : 19.30
Bilety:
10 PLN (przedsprzedaż w klubie)
13 PLN  (w dniu koncertu)

Tagi:
the best of


video


facebook

menu