Skażenie wciąż trwa, Thy Disease znowu infekuje!

Contaminated Winter Tour 2011Kilkanaście dni temu zespół THY DISEASE powrócił ze swojej zaległej trasy po bloku wschodnim.

Oto co miał do powiedzenia wokalista zespołu Sirius: „Na początku chciałbym podziękować wszystkim fanom z Ukrainy, Mołdawi oraz Białorusi za tak liczne stawiennictwo na naszych koncertach. Nie mogę też zapomnieć o promotorach którzy przygotowali wszystko na najwyższym poziomie. Bez was nie moglibyśmy dokonać tej nadzwyczaj udanej inwazji. Na oficjalnych stronach możecie zobaczyć zdjęcia z poszczególnych koncertów, znajdują sie one w dziale „Eastern Conqest Tour 2011”.

Po chwilowym odpoczynku Krakowianie ruszają dalej z koncertami, tym razem na podbój ojczyzny. Będą to ostatnie koncerty w tym roku które odbędą się pod hasłem „Contaminated Winter Tour 2011”. Oprócz Thy Disease wystąpią też: Dr.Zoydbergh, Exsagor oraz Nerzhul. Na trasie będzie można zakupić limitowane koszulki które zespół przygotował w czterech różnych kolorach. Koszulki będzie również można nabyć drogą internetową, wystarczy wysłać maila na adres: info@thydisease.com w celu uzyskania obszernych informacji.

Oprócz tego w sprzedaży podczas „C.W.T. 2011” dostępna będzie ostatnia płyta Anshur Za oraz wznowione przez Metal Mind Production wydania płyt Rat Age, Nerotic World Of Guilt i Devilish Act of Creation.” Poniżej szczegółowy rozkład jazdy oraz spot reklamujący trasę:

Contaminated Winter Tour 2011
Thy Disease, Dr. Zoydbergh, Exsagor, Nerzhul

08.12.11 Tarnów (POL)/ „Przepraszam”
09.12.11 Mielec (POL) / „Studio”
10.12.11 Radom (POL) / „Katakumby”
11.12.11 Skarżysko-Kamienna (POL) / „Semafor”
12.12.11 Busko-Zdrój (POL) / „BSCK”

Trailer Contaminated Winter Tour 2011:

Więcej bieżących informacji na stronach:
www.facebook.com/thydisease
www.myspace.com/thydisease
www.thydisease.com

Tagi:
the best of


video


facebook

menu