Promocja biletów na Artillery – 30zł przez 3 dni…

ArtillerySpecjalna okazja dla wszystkich fanów thrash metalu!
Bilety na duńska legendę Artillery tylko po 30zł! Jedyna taka okazja!

Promocyjne bilety będą dostępne we wszystkich punktach TicketPro oraz klubach od poniedziałku 26 września do środy 28 września. Promocja ważna na wszystkie trzy koncerty.

Już za dwa tygodnie do Polski przyjedzie duńska legenda technicznego thrash metalu – Artillery. Zespół w towarzystwie śląskie The No-Mads i słoweńskiego Negligence odwiedzi Katowice, Wrocław i Warszawę. Znamy już lokalne supporty na te koncerty. W katowickim Megaclubie dodatkowo wystąpi młodzież z krakowskiego Fortress oraz rybnickiego Soul Collector, we wrocławskim Firleju wystąpią rewelacyjne dzieciaki z rybnickiego The Crossroads, które właśnie skończyły nagrywanie materiału na oficjalny debiutancki krążek. Przed nimi wystapią jeszcze zespoły Soul Collector oraz lokalny Violent Strike. Natomiast na deskach stołecznej Progresji koncert otworzą weterani z stołecznego Testora oraz młodzieżowy Metaliator.

Artillery  to duński zespół założony w 1982 roku w Taastrup naprzedmieściach Kopenhagi grający techniczny thrash metal. Zespół był jednym z pierwszym zespołów grających ten styl muzyki, miał wpływ na jego powstanie. Ich styl jest podobny do tego reprezentowanego przez Slayera i Megadeth z tego okresu. Z czasem zespół wypracował swój własny niepowtarzalny styl i jako pierwszy zaczęli grać techniczny thrash metal. Wzorowała się na nich Metallica (na płycie „… And Justice For All”) i Kreator (na „Coma of Souls”). Zespół dotąd wydał 6 płyt długogrających, z czego ostatnią w tym roku. Pierwszy i ostatni raz zespół zagrał w Polsce na Metalmanii w 2008 roku.

The No-Mads to śląscy thrasherzy z krwi i kości. Głównym tematem ich liryk jest złocisty napój. Zespół ma na koncie 3 pełne albumy, obecnie pracuje nad nowym materiałem. Natomiast słoweński Negligence to zespół z nowej fali thrash metalu. Jest on wydawany przez Metal Blade Records.

Szczegóły koncertów:

Artillery
The No-Mads
Negligence

6.10 Katowice / Megaclub + Fortress, Soul Collector
8.10 Wrocław / Firlej + The Crossroads, Violent Strike, Soul Collector
9.10 Warszawa / Progresja + Testor, Metaliator

bilety w cenie 50/60 dostępne wyłącznie w TicketPro.pl oraz w klubach

UWAGA!!! W dniach 26-28.09 bilety w promocyjnej cenie 30zł

Tagi:
the best of


video


facebook

menu