We Are The Plague Tour

We Are The Plague Tour - BiałystokPod tą nazwą kryje się seria koncertów, którymi białostocki zespół Northern Plague, poruszający się w klimatach black/death metalu, promować będzie swoje najnowsze wydawnictwo – EP „Blizzard of the North”. Pierwsze dwie sztuki zagrane zostaną w Białymstoku i Warszawie przy wsparciu najlepszych lokalnych (i nie tylko!) kapel. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z „młodą sceną” metalową i jej twórczością. Wahacie się? Przyjdźcie, sprawdźcie, posłuchajcie – będzie ogień!

18.06.2011 r.
na scenie białostockiej Węglówki zaprezentują się też Dying Spirit (Piła), Influence (Goleniów),  Pure Reflection (Białystok) i Snakes of God (Białystok).

19.06.2011 r. w warszawskim Klubie Remont oprócz Northern Plague zobaczycie też Rusted Brain (Warszawa), Psychopath (Warszawa), Dogmat (Warszawa) oraz Lithium (Warszawa).

Bilety w cenie 10/15  zł [Białystok] i 9/12 zł [Warszawa] dostępne będą od 06.06.2011 r. w wybranych punktach sprzedaży (informacji szukajcie na Facebooku i plakatach).

PART I – Białystok: (FACEBOOK LINK)

I. Northern Plague
www.myspace.com/northernplague

II. Dying Spirit

www.myspace.com/dyingspirit

III. Pure Reflection
www.myspace.com/purereflectionpl

IV. Influence
www.myspace.com/influencepl

V. Snakes of God
www.myspace.com/snakesofgod

PART II – Warsz
awa: (FACEBOOK LINK)

We Are The Plague Tour - WarszawaI. Northern Plague
www.myspace.com/northernplague

II. Rusted Brain
www.myspace.com/rustedbrain

III. Psychopath

www.myspace.com/psychopathmetal

IV. Dogmat
www.myspace.com/dogmatband

V. Lithium

Tagi:
the best of


video


facebook

menu