Ogólnopolski zlot fanów zespołu Metallica już w lipcu w Warszawie!

Death Magnetic - ZlotJuż 23 lipca 2011 w warszawskim klubie ClubRock odbędzie się Ogólnopolski zlot fanów zespołu Metallica, organizowany przez fanowski serwis internetowy DeathMagnetic.pl. Okazji do spotkania miłośnicy „czterech jeźdźców” mają jak zwykle wiele, tym razem są to trzydzieste urodziny zespołu Metallica oraz trzecie urodziny DeathMagnetic.pl.

Na fanów ostrego grania czeka szeroka gama atrakcji, pośród których znajdą się m.in. konkursy z nagrodami, drinki w kolorach albumów zespołu, czy dania prosto z grilla. Gwiazdą wieczoru, która przygotuje na tę okazję specjalny, niemal trzygodzinny set będzie Alcoholica – najbardziej profesjonalny polski coverband Metalliki. Zespół powstał w 2004 roku z myślą o graniu tylko i wyłącznie muzyki zespołu z Bay Area. Nazwa kapeli została wybrana nie przypadkowo – przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności. Frontman – Wojtek „Sasim” Sasimowski (gitara/wokal) wraz z Ryszardem “Harrym” Gilge (drums), Michałem “Miśkiem” Flakiem (bas) i Marcinem “Kendą” Kędzierskim (gitara) sprawią, że zebrani w ClubRocku metalowcy poczują się lepiej, niż na Stadionie Śląskim w Chorzowie!

„Po ubiegłorocznym koncercie w Polsce podczas festiwalu Sonisphere, w tym roku krótka trasa Metalliki niestety ominie nasz kraj. Wielu fanów planuje wyjazdy na koncerty do stosunkowo blisko położonych Niemiec, Szwecji, czy Włoch. Oczywiście nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taką przyjemność, dlatego równo 30 lat od powstania zespołu, oraz 3 lata od założenia naszego serwisu internetowego, postanowiliśmy dać polskim fanom namiastkę prawdziwej, koncertowej atmosfery z ich ulubioną muzyką na żywo. Zapraszamy wszystkich entuzjastów ciężkiego grania do ClubRocka, gdzie już 23 lipca Alcoholica pokaże, co to znaczy grać thrash metal!” – mówi Tomasz Kapica, twórca i administrator DeathMagnetic.pl

Zlot odbędzie się w klimatycznych wnętrzach Fortów Mokotowskich w sobotę, 23 lipca 2011, w klubie ClubRock w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych po więcej informacji odsyłamy na stronę www.deathmagnetic.pl/zlot oraz Facebooka (www.facebook.com/deathmagneticpl).

Ogólnopolski Zlot fanów zespołu Metallica
23 lipca 2011 (sobota), godzina 20:00
ClubRock, ul. Racławicka 99, Warszawa
wejście: 10 zł
www.deathmagnetic.pl
kontakt@deathmagnetic.pl

Tagi:
the best of


video


facebook

menu