Polska premiera „N.O.I.R.” wkrótce! Trwają prace nad teledyskiem!

Crionics - NOIRJuż 06.06.2011 za sprawą Icaros Records ukaże się ostatnie, długo wyczekiwane  dzieło zespołu Crionics.

Mowa o nagranej w nowym składzie Epce „N.O.I.R.„, na której gościnnie wystąpili Peter z Vader oraz Vogg z Decapitated.

Wydawnictwo będzie istną gratką dla fanów zespołu. Poza premierowymi utworami zawiera covery “Moskau” Rammstein i “Blashyrkh – Mighty Ravendark” Immortal, a także pierwsze demo Crionics z 1998 roku, na którym znajdziecie również cover Emperor “I am The Black Wizards”. Dodatkowo poszerzone zostanie o dwa materiały video w postaci teledysku live do utworu „Scapegoat” oraz dokument o powstawaniu „N.O.I.R.”

Tylko w ubiegłym roku zespół zagrał 50 przedpremierowych koncertów na terenie całej Europy Środkowo-Wschodniej, w tym dwie trasy po Polsce wraz z Rotting Christ, Sadist, Lost Soul. Zespół pojawił się także na kilku letnich festiwalach w towarzystwie m.in. Mayhem.

“N.O.I.R.” miał już swoją premierę w krajach Europy Wschodniej pod koniec ubiegłego roku nakładem rosyjskiej wytwórni MSR Productions. Wersja polska posiada zupełnie inną okładkę. Wzbogacona zostanie także o 12-stronicową książeczkę z tekstami i zdjęciami zespołu w rewelacyjnej oprawie graficznej.

Aktualnie trwają prace nad teledyskiem do utworu “Scapegoat” z materiału “N.O.I.R.” Utworu “Scapegoat” można wysłuchać na www.myspace.com/crionics

Więcej informacji już wkrótce na www.IcarosRecords.pl

Tagi:
the best of


video


facebook

menu