Azarath – nowa płyta i koncerty

Azarath

Najbardziej bezlitosny twór polskiego undergroundu powraca z nowym materiałem! Sesja nagraniowa piątej płyty Azarath odbyła się w styczniu i lutym 2011 w białostockim Hertz Studio pod okiem braci Wiesławskich. W tym samym studio materiał poddano miksom i masteringowi. Niezatytułowana jeszcze płyta ukaże się 6 czerwca 2011 za pośrednictwem Witching Hour.W Azarath doszło do zmian personalnych – w ekipie zadebiutował Necrosodom (gitara oraz wokal), który zastąpił Bruna. Funkcje basisty od jakiegoś czasu sprawuje niejaki P.  Za stronę muzyczną nagranej płyty odpowiadają Inferno oraz Bart, wszystkie liryki napisał Necrosodom.  Na płytę trafi 10 hymnów ku czci Diabła i jak zapowiada Inferno: „Charakter muzyki i klimat uległ dość sporej zmianie, jest mroczna, przestrzenna i  złowieszcza – nawiązująca w wielu fragmentach do Black Metalu jak i klasyków gatunku. Agresji i rozpierdolu oczywiście tez nie zabraknie, bo to nasza główna linia ataku”. Oto tytuły niektórych utworów: ” Behold The Satan’s Sword”, „Under The Will of The Lord”, „Deathstorms Raid The Earth”, “Lucifer’s Rising”.

Azarath - Holy PossessionAzarath  związał się z Witching Hour, która to  zapowiadając  pełny album wyda  EP „Holy Possession” z utworem tytułowym oraz coverem Damnation „Rebel Souls” – dostępną w formacie CD i 7”EP od 10 kwietnia. CD będzie limitowane do 666 sztuk (wydanie ‘die hard’), natomiast 7″EP to limitowany do 333 sztuk biały winyl w wersji ‘die hard’ w metalowej obwolucie z dołączonym plakatem i naszywką. Obrazoburczymi grafikami na płytę i EP-ke zajął sie Boris Kaluzhnyy aka Hatefrost, ukraiński  artysta mieszkający w Nowym Jorku.

Pod tym adresem można posłuchać sampli które zwiastują nadchodzącą zagładę [LINK]

W połowie kwietnia Azarath wystąpi na trasie koncertowej ‘Unholy Carnival Tour’ prezentując zupełnie nowy set koncertowy uświetniony specjalnie przygotowana scenografią. Oto szczegóły trasy:

13.04.2011 GRAFITTI – LUBLIN Al. Piłsudskiego 13
14.04.2011 POD PALMĄ – RZESZÓW ul. Cicha 4a
15.04.2011 FABRYKA – KRAKÓW ul. Zabłocie 23
16.04.2011 ARKADA – KATOWICE ul. Bogucicka 14a
17.04.2011 PROGRESJA – WARSZAWA ul. Kaliskiego 15a

Tagi:
the best of


video


facebook

menu